464739-2023 - ResultaatNederland-Gouda: Gsm-telefoons
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Smartphones
Referentienummer: 423359
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
32252000 Gsm-telefoons
II.1.4.
Korte beschrijving
De aanleiding voor de aanbesteding is de vervanging van smartphones. De medewerkers van de gemeente Gouda gaan steeds meer plaats- en tijdonafhankelijk werken, zodat zij mee blijven gaan met hedendaagse (technologische) ontwikkelingen die relevant zijn voor onze organisatie. Opdrachtgever heeft tot doel het efficiënter inrichten van de werkzaamheden en het bevorderen van de samenwerking door het beschikbaar blijven stellen en daardoor vervangen van een smartphone voor alle eigen medewerkers van de Gemeente Gouda.
gemeente Gouda heeft de behoefte om een Raamovereenkomst af te sluiten voor de levering van Smartphones en bijbehorende accessoires.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestedingsleidraad