2. Procedure
Procedure
Titel: Raamcontract: onderhoud braakliggende percelen en diverse tuinwerken gedurende twee jaar en verlengbaar
Beschrijving: Deze opdracht bestaat uit twee percelen: Perceel 1: uitvoeren van onderhoudswerken aan projectgronden/braakliggende percelen LeefGoed is eigenaar van braakliggende gronden gelegen in de 11 gemeentes van het werkingsgebied. Het gaat over voornamelijk over bossen en weilanden en af en toe een bebouwd perceel. Deze percelen hebben onderhoud nodig. We willen voor de meeste terreinen twee keer per jaar een onderhoudsbeurt. Perceel 2: uitvoeren van tuinwerken bij sociale huurwoningen LeefGoed is eigenaar van meer dan 5 000 sociale huurwoningen waarvan ongeveer de helft met private tuin. In deze tuinen moeten herstellingswerken gebeuren die ten laste zijn van de eigenaar bijvoorbeeld vervangen draadafsluiting en poortjes, heraanleg opritten of tuinpaadjes die verzakt zijn, … Op regelmatige basis komen er woningen leeg wegens opzeg huur door huurder. In bepaalde woningen moet de tuin heraangelegd/gefatsoeneerd worden. De afgelopen twee jaar zijn er voor een 140 tal adressen werkbonnen uitgestuurd voor dergelijke werken. Je mag voor 1 of 2 percelen inschrijven. LeefGoed kan de percelen apart toewijzen. De opdracht is een opdracht voor 2 jaar die stilzwijgend kan verlengd worden met nog eens twee jaar. (de opdracht duurt in zijn totaliteit max 4 jaar) ALLE AANVULLENDE INFORMATIE OVER DEZE OVERHEIDSOPDRACHT KAN WORDEN VERKREGEN VIA HET FORUM DAT GEKOPPELD IS AAN HET DOSSIER OP E-PROCUREMENT. ER WORDEN GEEN VRAGEN PER MAIL OF TELEFONISCH BEANTWOORD.
Interne identificatiecode: PPP203-829/5134/2025073
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Uitvoeren van onderhoudswerken aan projectgronden/braakliggende percelen
Beschrijving: Uitvoeren van onderhoudswerken aan projectgronden/braakliggende percelen
Interne identificatiecode: 2025073_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
Aanvullende classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden, 77300000 Tuinbouwdiensten, 77311000 Onderhouden van sier- en recreatietuinen, 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid, 77312100 Onkruidverdelging, 77313000 Parkonderhoud, 77314100 Aanleggen van gazons, 77315000 Zaaiwerkzaamheden, 77340000 Snoeien van bomen en heggen, 77341000 Snoeien van bomen, 77342000 Snoeien van heggen, 71421000 Landschaps- en tuinaanlegdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Toegestane opties (Voor het maaien van de weilanden is standaard "klepelen" voorzien. De inschrijver mag in optie aangeven voor welke percelen hij eventueel een haalbare en betaalbare meer ecologische oplossing kan aanbieden. Hij dient ook kort te omschrijven welke oplossing.)
Perceel: LOT-0002
Titel: Uitvoeren van tuinwerken bij sociale huurwoningen
Beschrijving: Uitvoeren van tuinwerken bij sociale huurwoningen
Interne identificatiecode: 2025073_2
Aanvullende classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden, 77300000 Tuinbouwdiensten, 77311000 Onderhouden van sier- en recreatietuinen, 71421000 Landschaps- en tuinaanlegdiensten