2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop, implementatie en onderhoud van boekhoudingssoftware voor Hulpverleningszone 1 West-Vlaanderen
Beschrijving: De boekhouding van de hulpverleningszones wordt geregeld door het Koninklijk Besluit van 19 april 2014 houdende het algemeen reglement op de boekhouding van de hulpverleningszones. Hulpverleningszone 1 West-Vlaanderen wenst een boekhoudpakket die minimaal tegemoetkomt aan de regels vastgelegd in het K.B. van 19 april 2014. Daarnaast wenst Zone 1 te werken volgens de methodieken van de Beleids- en Beheerscyclus (BBC) met als doel de eenvormigheid na te streven van de boekhoudkundige registraties zoals bij de gemeenten, zodat de hulpverleningszone op dezelfde manier kan werken. Dit houdt in dat het aangeboden BBC-boekhoudpakket moet voldoen aan de wettelijke verplichtingen inzake rapportering naar de federale overheid.
Interne identificatiecode: zone1-2025/07/DL
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48440000 Software voor financiële analyse en boekhouding
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: zone1-2025/07/DL - 1
Interne identificatiecode: 1