2. Procedure
Procedure
Titel: A01.06.2023 Arbodienstverlening Leidse regio
Beschrijving: De huidige overeenkomst voor arbodienstverlening ten behoeve van de Leidse regio (gemeenten Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest, Zoeterwoude, samenwerkingsorgaan Holland Rijnland en Serviceorganisatie Zorg) loopt binnenkort af. Gemeente Leiden wil voor de arbodienstverlening per 1 januari 2025 een overeenkomst afsluiten met één partij. De opdracht omvat: het leveren van arbodienstverlening door het inzetten van bedrijfsartsen voor gemiddeld 22 uur per week gedurende 50 weken, voor maximaal1.100 uur per jaar.
Interne identificatiecode: A01.06.2023
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85147000 Diensten voor bedrijfsgeneeskunde
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Arbodienstverlening Leidse regio
Beschrijving: De opdracht betreft het leveren van arbodienstverlening voor de gemeenten Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest, Zoeterwoude, samenwerkingsorgaan Holland Rijnland en Serviceorganisatie Zorg. De opdracht omvat: het leveren van arbodienstverlening door het inzetten van bedrijfsartsen voor gemiddeld 22 uur per week gedurende 50 weken, voor maximaal 1.100 uur per jaar.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -