465112-2023 - ResultaatNederland-Apeldoorn: Maatschappelijke en aanverwante diensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
SAS procedure Maatschappelijke Begeleiding en Participatieverklaringstraject 2022
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Met deze SAS-procedure Maatschappelijke Begeleiding (asielstatushouders) en Participatieverklaringstraject (asielstatushouders en gezinsmigranten) is de gemeente Apeldoorn voornemens om een overeenkomst te sluiten met ingang van 01-01-2022 met een organisatie die gekwalificeerd is om de gevraagde dienstverlening op adequate wijze uit te voeren.
We nodigen marktpartijen die kunnen voldoen aan de gestelde geschiktheidseisen uit om zich aan te melden voor deze SAS-procedure.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Met deze SAS-procedure Maatschappelijke Begeleiding (asielstatushouders) en Participatieverklaringstraject (asielstatushouders en gezinsmigranten) is de gemeente Apeldoorn voornemens om een overeenkomst te sluiten met ingang van 01-01-2022 met een organisatie die gekwalificeerd is om de gevraagde dienstverlening op adequate wijze uit te voeren.
We nodigen marktpartijen die kunnen voldoen aan de gestelde geschiktheidseisen uit om zich aan te melden voor deze SAS-procedure.