2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop van een High Content Imager (beeldvormer)
Beschrijving: Aankoop van een High Content Imager (beeldvormer)
Interne identificatiecode: PPP04G-1063/4566/VITO-HCI
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: VITO-HCI