2. Procedure
Procedure
Titel: GIS licenties Kadaster 2026-2029
Beschrijving: GIS-Licenties Kadaster Op dit moment heeft het Kadaster een licentieovereenkomst met Esri voor het gebruik van de verschillende softwareproducten en ondersteuning daarop.
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: GIS-Licenties Kadaster € 1.400.000, - per jaar exclusief btw. € 4.200.000, - voor de gehele looptijd (drie jaar) exclusief btw.
Interne identificatiecode: 1