2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige transparantie vooraf Inzet sluisbediening en havenmeesterschap sociale onderneming
Beschrijving: Het leveren van personele bezetting op de sluis en op het haventerrein, waarbij de werkzaamheden bestaan uit voornamelijk, maar niet beperkt zijn tot: - Het bedienen van de sluis - Het beheer van de haven - Het schoonmaken van het sluiswachtersgebouw en het sanitairgebouw op het Havenplein- Het innen van liggelden, schutgelden en toeristenbelasting en het afdragen daarvan aan de gemeente - Het bijhouden van een administratie van de inkomsten en uitgaven - Het wekelijks verzamelen en weer terug brengen van de afvalrolcontainer van de woningen ten oosten van de sluis - Het onderhouden van het groenvoorziening om de sluis en de haven Het leveren van personele bezetting op de sluis en op het haventerrein, waarbij de werkzaamheden bestaan uit voornamelijk, maar niet beperkt zijn tot: - Het bedienen van de sluis - Het beheer van de haven - Het schoonmaken van het sluiswachtersgebouw en het sanitairgebouw op het Havenplein- Het innen van liggelden, schutgelden en toeristenbelasting en het afdragen daarvan aan de gemeente - Het bijhouden van een administratie van de inkomsten en uitgaven - Het wekelijks verzamelen en weer terug brengen van de afvalrolcontainer van de woningenten oosten van de sluis - Het onderhouden van het groenvoorziening om de sluis en de haven
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63721000 Exploitatie van havens en waterwegen en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1