465794-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Vraagwijzerconsulent - cluster Maatschappelijke Ontwikkeling
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Vraagwijzerconsulent - cluster Maatschappelijke Ontwikkeling
Beschrijving: Jij bent dé consulent die de Rotterdammer nodig heeft. Geen vraag is voor jou teveel en je helpt de burger graag! Is de vraag niet duidelijk? Dan ben jij diegene die verhelderende vragen stelt. Je verdiept, stimuleert en verwijst door. Met jouw kennis draag jij de stad een warm hart toe!
Interne identificatiecode: 0016555
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000