Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Belevingsonderzoek IUC22-621
Referentienummer: IUC22-621
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79300000 Markt- en economieonderzoek; enquêtes en statistieken
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht betreft het uitvoeren van het veldwerk voor het Belevingsonderzoek Belastingdienst, Douane en Toeslagen inclusief alle daarvoor benodigde werkzaamheden en het opleveren van databestanden, tabellenoverzichten en tekstrapportages conform opgegeven specificaties.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 73000000 Onderzoek en ontwikkeling, en aanverwante adviezen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De maximale waarde van de Opdracht is berekend over de maximale duur van de raamovereenkomst inclusief opties tot verlenging en bedraagt € 410.000,00 inclusief btw / € 338.842,98 exclusief btw.