46598-2026 - Resultaat
België – Televisie- en audiovisuele uitrusting – Integratie en leveringen van eventruimte- en eventregiefaciliteiten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Integratie en leveringen van eventruimte- en eventregiefaciliteiten
Beschrijving: VRT wenst een raamovereenkomst af te sluiten voor de integratie van audiovisueel materiaal voor een eventruimte, foyer en eventregie, het leveren van bijhorende materialen, hardware en software en het leveren van professionele diensten voor het ondersteunen en onderhouden van deze faciliteiten.
Interne identificatiecode: 2024/OO/387
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32320000 Televisie- en audiovisuele uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 32340000 Microfoons en luidsprekers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024/OO/387 - 1
Interne identificatiecode: 1