2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige transparantie Leveren van toegang tot strategische IT-researchdiensten
Beschrijving: Opdrachtgever is voornemens een overeenkomst te sluiten met Gartner Nederland B.V. (hierna: Gartner) voor het leveren van toegang tot strategische IT-researchdiensten De totale geraamde waarde van de overeenkomst bedraagt maximaal € 440.000 excl. btw voor een looptijd van 2 jaar met 2 optiejaren.
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Leveren van toegang tot strategische IT-researchdiensten
Beschrijving: Vrijwillige transparantie
Interne identificatiecode: 1