Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 77314000 Onderhoud van terreinen
Opties:
Beschrijving van de opties: De Raamovereenkomst treedt in werking op 1 januari 2025 en wordt aangegaan voor een periode van één jaar.
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Zuidoost-Noord-Brabant (NL414)