See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor een digitaal systeem voor werken op afspraak en klantbegeleiding
Beschrijving: Raamovereenkomst voor een digitaal systeem voor werken op afspraak en klantbegeleiding
Interne identificatiecode: 2023/HFB/OP/120501
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48330000 Software voor dienstregelingen en productiviteit, 72100000 Advies inzake hardware, 72212942 Diensten voor ontwikkeling van kalendersoftware
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024/HFB/OP/120501 - 1
Interne identificatiecode: 1