466658-2024 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – Advies voor het versterken van de vloerconstructie van het hoofdkantoor van het Waterschap Rijn
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Advies voor het versterken van de vloerconstructie van het hoofdkantoor van het Waterschap Rijn
Beschrijving: Middels deze vrijwillige aankondiging vooraf wil het waterschap conform artikel 4.16 lid 1 sub b Aw 2012 marktpartijen op de hoogte brengen van het voornemen om de overeenkomst voor deze opdracht met ABT te sluiten. Het waterschap heeft hiervoor een onderhandelingsprocedure zonder aankondiging toegepast, omdat mededinging om technische redenen ontbreekt (art 2.32 lid 1 sub b Aw 2012) Graag verwijzen we u naar het document dat als bijlage is toegevoegd. Indien u bezwaar wenst aan te tekenen tegen dit voornemen, dient u binnen een termijn van 31 kalenderdagen na publicatie van deze aankondiging een kortgeding aanhangig te maken bij de rechtbank Gelderland op straffe van verval van het recht om op een later moment nog op te komen tegen de gunning aan ABT B.V. c.q. de overeenkomst met ABT. Gezien de vakantieperiode heeft waterschap de termijn van 20 dagen verlengd naar 31 dagen.
Interne identificatiecode: Zaaknummer: 200229
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000