2. Procedure
Procedure
Titel: Hyper Converged Infrastructure en aanverwante dienstverlening
Beschrijving: Het onderwerp van de aanbesteding bestaat uit het leveren van een Hyper Converged Infrastructure en aanverwante dienstverlening. De opdracht bestaat uit een Raamovereenkomst welke de gemeente Zoetermeer moet voorzien in een lange termijn relatie en partner voor het leveren van HCI dienstverlening en de eerste Nadere Overeenkomst voor het vervangen en beheren van de HCI omgeving. De Gemeente heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Wel maximeert de Gemeente de totale omvang/waarde van deze Opdracht (Raamovereenkomst inclusief alle Nadere Overeenkomsten) (initiële looptijd incl. verlengingsopties) op €4.000.000,- ex btw. De Nadere Overeenkomst – Vervanging HCI en Beheer heeft een plafondbedrag van €2.000.000,- ex btw. Het plafondbedrag van deze Nadere Overeenkomst bevat de vervanging van de HCI omgeving inclusief het maandelijkse beheer.
Interne identificatiecode: 2024-017370
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden, 48000000 Software en informatiesystemen, 72700000 Computernetwerkdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Deze opdracht is niet verdeeld in percelen. Zie kenmerken opdracht.
Interne identificatiecode: 1