2. Procedure
Procedure
Titel: Europese niet-openbare aanbesteding voor ontwerpbureau nieuw te realiseren gemeentewerf
Beschrijving: Voor de realisatie van de nieuwe gemeentewerf, met een afvalbrengstation, een grondstoffenhal en een circulair ambachtscentrum, is een ontwerpbureau en/of -team beoogd dat naast het ontwerpen van de gebouwen en het terrein deze ontwerpen ook op logistiek-, functioneel-, en technisch-niveau op de juiste wijze vorm kan geven. €500.000
Interne identificatiecode: I&A_2025_0147
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie selectieleidraad De beschikbare kavels op BedrijvenTerrein AmstelveenZuid (BTAZ) zijn ca. totaal 30.000m2. Hiervan is 10.000m2 gereserveerd voor de grondstoffenverwerking, 7.500m2 voor het afvalbrengstation en 12.500m2 voor de gemeentewerf. In het programma van eisen zijn, op hoofdlijnen, de navolgende bruto vloeroppervlakten gevraagd: - grondstoffenhal 10.000m2/BVO - afvalbrengstation met ambachtscentrum 4.380m2/BVO - gemeentewerf 7.030m2/BVO In de gunningsfase zal het programma van eisen beschikbaar worden gesteld en daarin staat verder gespecificeerd aangegeven welke functies en voorzieningen per onderdeel gewenst zijn.
Interne identificatiecode: 1