2. Procedure
Procedure
Titel: configuratie hematologie analyzer voor elk klinisch laboratorium van het BRIANT-ziekenhuisnetwerk
Beschrijving: configuratie hematologie analyzer voor elk klinisch laboratorium van het BRIANT-ziekenhuisnetwerk
Interne identificatiecode: PPP0VQ-146/4114/000001867
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 000001867
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (Koppeling met LIS GLIMS (Clinisys))