Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Food en non-food
Referentienummer: 1627230
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
II.1.4.
Korte beschrijving
De aanbesteding heeft betrekking op de levering van food en non-food producten voor de bedrijfsrestaurants van gemeente Doetinchem, BUHA B.V. en Laborijn.
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 1 080 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding