2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst Flexibele Arbeidskrachten uitzenden en Payroll WAB
Beschrijving: Inhuur uitzenden en payroll WAB Perceel 1 voor categorie: Uitzenden algemeen en Payroll WAB Perceel 2 voor categorie: Uitzenden afvalinzameling Bedragen incl. optionele verlengingen Perceel 1 uitzenden algemeen: € 6.000.000 Perceel 2 uitzenden afvalinzameling: €1.800.000
Interne identificatiecode: Z24 178754
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1- Flexibele Arbeidskrachten uitzenden Schaal 1 t/m 8 en Payroll
Beschrijving: Voor een dienstverlener met specialisme op algemene aanvragen voor de verschillende domeinen, die tevens payroll kan voorzien € 6.000.000 (inclusief optionele verlengingen)
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optionele verlenging(en)
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Flexibele Arbeidskrachten uitzenden afvalinzameling
Beschrijving: Een dienstverlener met specialisme op afvalinzameling 1.800.000 (inclusief optionele verlengingen)
Interne identificatiecode: 2