2. Procedure
Procedure
Titel: Werkbezoekapplicatie (WBA)
Beschrijving: Werkbezoekapplicatie is een interne applicatie voor de Directies Communicatie van het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat (IenW), het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS) en, na gunning, het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW), voor het ontvangen, verwerken en weergeven van uitnodigingen voor werkbezoeken van de ministers en staatssecretarissen. De overeenkomst met de huidige applicatiebeheerder expireert op 29 juli 2024. De Aanbestedende dienst heeft als doel het afsluiten van één (1) Overeenkomst met één (1) Opdrachtnemer op het gebied Beheer en Doorontwikkeling Werkbezoekapplicatie. Tussen de € 1.000.000,00 en € 1.400.000,00 op basis van de maximale contractduur van 120 maanden.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72400000 Internetdiensten, 72500000 Informaticadiensten, 72600000 Diensten voor computerondersteuning en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Applicatiebeheer en doorontwikkeling Werkbezoekapplicatie
Beschrijving: Werkbezoekapplicatie is een interne applicatie voor de gebruikers van de Directies Communicatie van het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat (IenW), het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS) en, na gunning, het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW), voor het ontvangen,, verwerken en weergeven van uitnodigingen voor werkbezoeken van de ministers en staatssecretarissen. De overeenkomst met de huidige applicatiebeheer expireert op 29 juli. De Aanbestedende dienst heeft als doel het afsluiten van één (1) Overeenkomst met één (1) Opdrachtnemer op het gebied Beheer en Doorontwikkeling Werkbezoekapplicatie. Der Aanbestedende dienst gaat uit van een geraamde opdrachtwaarde tussen de € 1.000.000,00 en € 1.400.000,00 (excl. btw), op basis van de maximale contractduur van 120 maanden.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht kan worden verlengd.