468468-2024 - Resultaat
Nederland – Delen van hijs-, hef- en transportuitrusting – Baskets voor nucleaire transportcontainer
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Baskets voor nucleaire transportcontainer
Beschrijving: Leveren van 6 baskets voor NRG specifieke transportcontainers. 6 baskets
Interne identificatiecode: 2024 - 378
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42419000 Delen van hijs-, hef- en transportuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: 6 baskets
Beschrijving: 6 baskets volgens specifieke behoefte 6 baskets
Interne identificatiecode: 1