468559-2024 - Resultaat
Nederland – Graafwerkzaamheden en grondverzet – 24/7 Grondverzet 2024-2032
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: 24/7 Grondverzet 2024-2032
Beschrijving: 24/7 beschikbaarheid grondverzet voor gepland en ongepland werk. Op hoofdlijnen bevatten de werkzaamheden graafwerkzaamheden, opnemen en herstellen van sleufbedekking en het eventueel leveren van gerelateerde bouwstoffen zoals zand en tegels.
Interne identificatiecode: ADO 418110
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie Aanbestedingsleidraad.
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45112000 Graafwerkzaamheden en grondverzet
Aanvullende classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden, 45100000 Bouwrijp maken van terreinen, 45110000 Slopen en ontmantelen van gebouwen, en grondverzet, 45112100 Graven van geulen, 45112200 Afgraven van grond, 45112400 Graafwerkzaamheden, 45112500 Grondverzet
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Noord
Beschrijving: Zie Aanbestedingsleidraad.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Midden
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Zuid
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Zeeland