2. Procedure
Procedure
Titel: Managed Networks
Beschrijving: Managed Networks
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72700000 Computernetwerkdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000