2. Procedure
Procedure
Titel: 028-2025 Vervanging besturingskasten rioolgemalen
Beschrijving: Vervanging (leveren en plaatsen) besturingskasten rioolgemalen. 18 kasten
Interne identificatiecode: 028-2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232400 Bouwwerkzaamheden voor riool
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Vervanging besturingskasten rioolgemalen -
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -