Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50532400 Reparatie en onderhoud van uitrusting voor elektriciteitsdistributie
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Apeldoorn