468928-2025 - Resultaat
Nederland – Waterbouwwerkzaamheden – 2025 - 2026 Waterhuishoudkundige maatregelen reservaat Oudeland van Strijen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: 2025 - 2026 Waterhuishoudkundige maatregelen reservaat Oudeland van Strijen
Beschrijving: Het uitvoeren van diverse waterhuishoudkundige maatregelen in het reservaat Oudeland van Strijen. Zie voor een uitgebreide beschrijving de offerteaanvraag INK-1092 zoals deze in het format in Mercell souce-to-contract is opgenomen.
Interne identificatiecode: INK-1092
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45240000 Waterbouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45112000 Graafwerkzaamheden en grondverzet, 45112200 Afgraven van grond, 45112500 Grondverzet, 45112600 Uitgraven en opvullen, 45247210 Bouwen van dam, 45247240 Bouwen van vaste stuw, 45248500 Bouwen van beweegbare stuwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsdocumenten.