468991-2025 - Resultaat
Nederland – Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger – Levering van Diffuus en Gepompte 4-Gasmeters inclusief onderhoudsstations
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van Diffuus en Gepompte 4-Gasmeters inclusief onderhoudsstations
Beschrijving: Opdrachtgever start deze Aanbesteding met als doel om een Raamovereenkomst te sluiten met één (1) Opdrachtnemer voor de levering van Diffuus en Gepompte 4-Gasmeters, met vier meetcellen LEL, O2, CO en H2S, inclusief onderhoudsstations voor de duur van een maximale looptijd van zes (6) jaar. Ook de levering van accessoires, onderdelen, garantie en eventuele reparatie gedurende Raamovereenkomst valt onder deze Opdracht. Zie Offerteaanvraag.
Interne identificatiecode: 25.EA.11
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35000000 Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger
Aanvullende classificatie (cpv): 38430000 Detectie- en analyseapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De Opdracht is niet opgedeeld in percelen, zoals genoemd in artikel 2.10 e.v. Aw2012. Er kan dus alleen op de Opdracht als geheel worden ingeschreven. De motivering hiervoor is als volgt: 1) Het niet opdelen van de Opdracht in percelen heeft geen gevolgen voor de toegang van MKB-bedrijven. Uit de marktconsultatie blijkt dat potentiële Inschrijvers zowel de Diffuus- als de Gepompte 4-Gasmeter kunnen leveren; 2) Het opdelen van de Opdracht zou aanzienlijke organisatorische lasten met zich meebrengen voor zowel de Opdrachtgever als Inschrijvers. Het opdelen van de Opdracht leidt tot belemmering voor Opdrachtgever in de uniformiteit van het gebruik, beheer en onderhoud van de 4-Gasmeters. Ook zou dit ertoe leiden dat gebruikers tweemaal moeten worden opgeleid, in plaats van eenmalig. 3) Het voorwerp van de Opdracht betreft een zelfstandige Opdracht. Er is sprake van een technisch-functionele eenheid van de te leveren producten. Het is daarom niet gewenst dat de Opdracht door verschillende Opdrachtnemers geleverd c.q. uitgevoerd wordt. Er is evenmin sprake van een samenvoeging van meerdere Opdrachten ex artikel 1.16 Aw2012.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De Raamovereenkomst wordt aangegaan voor de periode van vier (4) jaar met een optie tot verlenging, van maximaal twee (2) keer met één (1) jaar. Maximale looptijd van het contract bedraagt zes (6) jaar.