468999-2025 - Mededinging
Nederland – Schoolboeken – EA Leermiddelen VO COG
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Leermiddelen VO COG
Beschrijving: COG wil middels het doorlopen van een Europese aanbesteding volgens de openbare procedure, één leverancier contracteren voor de levering en distributie van leermiddelen voor de leerlingen van onze VO scholen. De opdracht gunnen we aan de inschrijver met de economisch meest voordelige inschrijving volgens het gunningscriterium beste prijs-kwaliteitverhouding. • het kopen van folio leermiddelen (leerboeken) voor klassensets; • het kopen van leermiddelen (werkboeken, digitale licenties); • keuze voor een abonnement of voor een lesmethode in LIFO-concept.
Interne identificatiecode: 2025-130
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 22111000 Schoolboeken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Leermiddelen VO COG
Beschrijving: Het leveren en distribueren van leermiddelen in een gefaciliteerd leermiddelenfonds (GLF).
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: zie leidraad