De maximale waarde van de opdracht wordt als volgt bepaald per perceel:
Perceel 1: € 207.000,00 btw excl
Wanneer de uitgavelimiet bereikt wordt voor het einde van de looptijd, dan wordt deze opdracht automatisch beëindigd.