469251-2022 - MededingingNederland-'s-Gravenhage: Uitvoeren van onderzoek
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Herstel rijkere eikenbossen
Referentienummer: UPN-2022-005-DZ
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
73110000 Uitvoeren van onderzoek
II.1.4.
Korte beschrijving
Het onderzoek kent de volgende fasen:
1. Selectie van potentiële onderzoeklocaties in eikenbossen op de rijkere (eiken-beukenbos)standplaatsen, inclusief oriënterend veldonderzoek (half jaar) en de selectie van potentiële referenties, eventueel in het nabije buitenland, waar op vergelijkbare groeiplaatsen sprake is van een goed ontwikkelde vegetatie met kenmerkende soorten. Hierbij wordt ook van elk gebied een aantal vegetatieopnames gemaakt.
2. Onderzoek naar bodemchemie, bodembiologie (in elk geval abundantie en diversiteit van mycorrhiza’s en eventueel saprofytische fungi en abundantie en diversiteit van de bodemmesofauna) en bladchemie van de eikenopstand.
3. Het veldwerk zal naar verwachting een seizoen beslaan na de oriëntatiefase, de identificatie en analyse van de data een daaropvolgend ruim jaar, waarmee de totale looptijd op drie jaar komt.
4. Rapportage van de bevindingen met beantwoording van genoemde kennisvragen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Voor het onderzoek is in totaal € 250.000,00 incl. btw (€ 206.611,57excl. btw) beschikbaar.