2. Procedure
Procedure
Titel: Postdiensten gemeente Eindhoven
Beschrijving: Postdiensten 4 jarige overeenkomst
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64110000 Postdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1