See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Toezicht op goederen en controle van personen door bewakingsagenten
Beschrijving: Toezicht op goederen en controle van personen door bewakingsagenten Bewaking van de NBB-gebouwen in Brussel, Nossegem, Kortrijk en Zellik en toegangscontrole in de hoofdzetel, vooral in de lokettenzaal, museum, auditorium, ...
Interne identificatiecode: NBB-2024-3165
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79713000 Bewakingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: NBB-2024-3165 - 1
Beschrijving: Toezicht op goederen en controle van personen door bewakingsagenten
Interne identificatiecode: 1