2. Procedure
Procedure
Titel: TEMA Karl auto-injector
Beschrijving: Overeenkomst betreffende de levering van een Karl 100 auto-injector en bijbehorende disposables. 1 stuks
Interne identificatiecode: EA-2026-228
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33124000 Instrumentarium en benodigdheden voor diagnostiek en radiodiagnostiek
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: TEMA KARL auto-injector
Beschrijving: Overeenkomst betreffende de levering van een TEMA Karl auto-injector en bijbehorende disposables. 1 stuks
Interne identificatiecode: 1