2. Procedure
Procedure
Titel: EA Onderhoud Brand- en inbrakinstallaties, BMI, ORI, IMI
Beschrijving: In de gewenste situatie heeft Yuverta één (1) opdrachtnemer welke op professionele wijze aan de brand- en inbraakinstallaties onderhoudswerkzaamheden uitvoert voor de verschillende locaties waardoor deze op een kostenefficiënte wijze worden onderhouden. Het volume van de raamovereenkomst wordt uitgedrukt in EURO. Aanbestedende dienst verwacht tussen de € 900.000 en € 1.050.000 benodigd te hebben. Aan deze inschatting kunnen geen rechten worden ont-leend. De maximale waarde is € 1.500.000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50413200 Reparatie en onderhoud van brandblusinstallaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Onderhoud Brand- en inbraakinstallaties, BMI, ORI en IMI
Beschrijving: Het organiseren, uitvoeren, registreren, en coördineren van de brand- en inbraakinstallatie technisch beheer- en onderhoudswerkzaamheden; correctief en preventief/planmatig onderhoud, kleine (tot € 15.000,- excl. BTW) brand- en inbraakinstallatieklussen Het volume van de raamovereenkomst wordt uitgedrukt in EURO. Aanbestedende dienst verwacht tussen de € 900.000 en € 1.050.000 benodigd te hebben. De maximale waarde van de raamovereenkomst is 1.500.000 EURO voor de gehele looptijd. Aan deze inschatting kunnen geen rechten worden ont-leend.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 31625000 Inbraak- en brandalarminstallaties, 45312100 Installeren van brandalarmsystemen, 45312200 Installeren van inbraakalarmsystemen
Opties:
Beschrijving van de opties: De opdracht kan worden verlengd.