469764-2026 - Mededinging
België – Adviezen inzake bouwkunde – Raamcontract voor het inhuren van consultants op technisch en sociaal gebied
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamcontract voor het inhuren van consultants op technisch en sociaal gebied
Beschrijving: The JRC Geel site heeft een raamcontract nodig om gespecialiseerd personeel op tijdelijke basis in te huren om projectmanagementtaken uit te voeren voor specifieke projecten en taken.
Interne identificatiecode: EC-JRC/GEE/2026/OP/3492
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71311000 Adviezen inzake bouwkunde
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Technische en administratief-technische profielen
Beschrijving: Technische en administratief-technische profielen ter ondersteuning van de technische en administratieve diensten van het JRC-Geel
Interne identificatiecode: EC-JRC/GEE/2026/OP/3492-LOT-1
Aanvullende classificatie (cpv): 85310000 Maatschappelijke diensten, 98391000 Ontmantelingsdiensten
Perceel: LOT-0002
Titel: Projectleiders voor nucleaire ontmantelingsopdrachten
Beschrijving: Projectleiders voor nucleaire ontmantelingsopdrachten
Interne identificatiecode: EC-JRC/GEE/2026/OP/3492-LOT-2
Perceel: LOT-0003
Titel: Sociale Assistentiediensten
Beschrijving: Sociale Assistentiediensten
Interne identificatiecode: EC-JRC/GEE/2026/OP/3492-LOT-3