Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
NO - Allround contentbureau
Referentienummer: 201865012.014.001
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79340000 Reclame- en marketingdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Sinds 2019 wordt gebruik gemaakt van een contentbureau voor de creatie van content voor de online en offline kanalen van zowel de Nationale ombudsman (No), Kinderombudsman (KOM) en Veteranenombudsman (Vo). Hierna te noemen No/KOM/Vo. Dit gezien de geringe beschikbaarheid van een diversiteit aan specialisten binnen de organisatie. Deze overeenkomst loopt af per 1 april 2023. De behoefte blijft en dus is besloten tot een nieuwe Europese aanbesteding om te zoeken naar een Allround contentbureau.
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 600 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging, 79341000 Reclamediensten, 79341100 Diensten voor advies inzake reclame, 79341400 Reclamecampagnediensten, 79342000 Marketingdiensten, 79811000 Digitale drukkerijdiensten, 79822500 Maken van grafische ontwerpen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De huidige contentstrategie is alleen gericht op de Nationale ombudsman en dateert uit 2017. Naar aanleiding van een reorganisatie moet er in samenwerking met het nieuwe contentbureau een geïntegreerde contentstrategie worden geformuleerd.
Daarnaast is de No/KOM/Vo op zoek naar een allround contentbureau dat, in samenwerking met de contentspecialisten, communicatieadviseurs en mogelijk andere betrokken collega's op basis van de nieuwe contentstrategie actuele en relevante content kan produceren