470026-2023 - Vooraankondiging onderhandse gunningNederland-'s-Gravenhage: Hematologieanalysatoren
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Vrijwillige transparantie - Cell Analyzers hematologie
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
38434570 Hematologieanalysatoren
II.1.4.
Korte beschrijving
Het Ministerie van Defensie is voornemens om de aanschaf, onderhoud en bijbehorende verbruiksartikelen (met een contractduur van 10 jaar) van twee cell analyzers rechtstreeks te gunnen aan Sysmex Nederland B.V.
Deze aankondiging betreft een 'Aankondiging in het geval van vrijwillige transparantie vooraf'.
Het Ministerie van Defensie is van mening dat de opdracht door middel van een onderhandelingsprocedure zonder aankondiging aan Sysmex Nederland B.V. gegund kan worden, omdat de mededinging om technische redenen ontbreekt (artikel 2.32 lid 1 sub b punt 2 Aw 2012).
Deze aankondiging wordt enkel gebruikt om de voorgenomen procedurekeuze vooraf bekend te maken aan de markt teneinde belanghebbenden in de gelegenheid te stellen om eventuele bezwaren kenbaar te maken. Indien belanghebbenden, ondanks bovenstaande en bijgaande motivering, bezwaar wensen aan te tekenen tegen bovengenoemd voornemen, dienen zij binnen een termijn van 30 kalenderdagen (uiterlijk 29 augustus 2023, 9:00 uur) na publicatie van deze aankondiging een met reden omkleed bezwaar tegen de voortzetting van deze procedure in te dienen.
Het Ministerie van Defensie neemt een eventueel bezwaar mee in haar afweging. Indien er gedurende deze termijn geen bezwaar kenbaar is gemaakt, vervallen de rechten van ondernemingen om nog op te komen tegen de voorgenomen procedure.
Zie bijgevoegde bijlage voor een nadere toelichting over de cell analyzers en een opsomming van benodigde technische eisen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie bovenstaande.