470066-2024 - Resultaat
Nederland – Software en informatiesystemen – Bedrijfsapplicaties
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Bedrijfsapplicaties
Beschrijving: De Openbare Bibliotheek Amsterdam is van, voor en door Amsterdammers en al meer dan honderd jaar een onmisbare basisvoorziening in de regio Amsterdam. Met 28 vestigingen vormt de OBA gastvrije, laagdrempelige en veilige plekken in alle wijken waar mensen elkaar ontmoeten en iedereen vrij toegang heeft tot kennis, informatie en cultuur. De scope van deze aanbesteding betreft het leveren van een applicatie voor: HRM-payroll Finance Facturatie Inkoop Projectadministratie. Deze applicatie dient de genoemde functionaliteit als een geïntegreerde toepassing te leveren (één (1) applicatie). Deze applicatie dient als een Software as a Service (SaaS-dienst) te worden geleverd. Opdrachtgever wenst een overeenkomst voor de looptijd van vijf jaar. 3 Finance professionals 2 HR professionals 315 standaard gebruikers (vooral raadplegers) 30 externe gebruikers (zoals vrijwilligers).
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 48440000 Software voor financiële analyse en boekhouding, 48450000 Software voor tijdregistratie of human reousrces
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: SAAS applicatie ten behoeve van: De scope betreft het leveren van een applicatie voor: HRM-payroll Finance Facturatie Inkoop Projectadministratie. Software zoals beschreven in het Programma van Eisen voor de volgende licenties: 3 Finance professionals 2 HR professionals 315 standaard gebruikers (vooral raadplegers) 30 externe gebruikers (zoals vrijwilligers).
Interne identificatiecode: 1