2. Procedure
Procedure
Titel: Bodem-en wegenbouwkundige onderzoeken rovk 2026-2030
Beschrijving: Europees Niet-Openbare aanbesteding ‘Bodem- en wegenbouwkundig onderzoek – raamovereenkomst 2026-2030. Met deze aanbestedingsprocedure is gemeente Haarlemmermeer voornemens om met één partij een raamovereenkomst voor deze dienstverlening af te sluiten. Geplande ingangsdatum van de raamovereenkomst is 1 september 2026. Mede op basis van historische gegevens bedraagt het te verwachten volume ongeveer gemiddeld € 655.000, - exclusief BTW per jaar. Dit geeft geen garantie voor de werkelijke afname de komende jaren; genoemde indicatie van het volume is dan ook geen garantieomzet en is geen maximum omzet.
Interne identificatiecode: 2025-517
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71351500 Bodemonderzoeksdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De looptijd van de raamovereenkomst (met één opdrachtnemer) bedraagt twee (2) jaar met een optie tot verlenging door opdrachtgever van twee (2) keer met elke keer maximaal een (1) jaar.