2. Procedure
Procedure
Titel: Elektrische vrachtwagen met gesloten bak
Beschrijving: Levering van 1 elektrische vrachtwagen met gesloten bak 1
Interne identificatiecode: CI-25004
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34100000 Motorvoertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 34139000 Chassis
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Levering elektrische vrachtwagen met gesloten bak 1 stuk
Interne identificatiecode: 1