470517-2024 - Mededinging
Nederland – Reparatie en onderhoud van elektrische en mechanische uitrusting in gebouwen – E&W onderhoud
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: E&W onderhoud
Beschrijving: De huidige overeenkomsten voor E&W onderhoud lopen op 31-12-2024 af. Senzer is voornemens om twee nieuwe raamovereenkomsten af te sluiten voor zowel elektrotechnisch- als werktuigbouwkundig onderhoud, om de continuïteit van de dienstverlening te kunnen (blijven) waarborgen. Raamovereenkomst voor de jaren 2025 t/m 2028.
Interne identificatiecode: S-2024-002
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50710000 Reparatie en onderhoud van elektrische en mechanische uitrusting in gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel Elektrotechnisch onderhoud
Beschrijving: Raamovereenkomst voor de jaren 2025 t/m 2028.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel Werktuigbouwkundig onderhoud
Interne identificatiecode: 2