2. Procedure
Procedure
Titel: Emarket 679-Ervaren Java Software Engineer
Interne identificatiecode: 0000754850-VIB-Q
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 0000754850-VIB-Q - 1
Beschrijving: eMarket 679 Ervaren Java Software Engineer
Interne identificatiecode: 1