2. Procedure
Procedure
Titel: Content - Brill 2025
Beschrijving: Toegang tot de collectie tijdschriften en de mogelijkheid om open access te publiceren. Wetenschappelijk onderwijs Erasmus Universiteit Rotterdam, including Erasmus MC / Maastricht University, including Maastricht UMC/ Open Universiteit Nederland / Radboud Universiteit, including Radboudumc / Rijksuniversiteit Groningen, including UMC Groningen / Tilburg University / Universiteit Leiden, including Leiden UMC / Universiteit Utrecht, including UMC Utrecht / Universiteit Van Amsterdam, including Amsterdam Universitair Medisch Centrum / Vrije Universiteit Amsterdam, including Amsterdam Universitair Medisch Centrum / Wageningen University & Research Overig Naturalis
Interne identificatiecode: -
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Volledige Overeenkomst
Interne identificatiecode: 1