470860-2022 - MededingingBelgië-Melle: Straatlichtmasten
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Lichtmasten
Referentienummer: Fluvius Klassieke sector-FLU21L010-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
34928510 Straatlichtmasten
II.1.4.
Korte beschrijving
Het voorwerp van dit aankoopdossier omvat het sluiten van (een) raamovereenkomst(en) voor het leveren van standaard lichtmasten binnen het domein van de openbare verlichting (OV).
Volgende producten zijn in scope:
• Conische lichtmast:
o Recht conische lichtmast: functionele smalle paal (staal/ALU)
o Conische lichtmast met gebogen arm
• Recht cilindrische lichtmast met verjonging: stepped pole
• Lichtmast voetgangersoversteekplaats: zebrapadlichtmast
• Diverse lichtmast oa:
o Decoratieve mastschacht en mastarm/-top
o Multifunctionele lichtmast
o Niet-standaard lichtmast
• Lichtmast voor passieve veiligheid
NIET in scope van dit dossier zijn:
• Samengestelde houten lichtmast
• Kantelbare (multifunctie/modulair) lichtmast;
• Lichtmast sportveldverlichting;
• Betonnen lichtmast;
• Opzetstukken (oa. gevelarm) en hulpstukken (oa. verloopstuk);
• Verlichtingstoestellen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 58 750 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Recht conische masten - STAAL
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het leveren van recht conische masten - STAAL
Recht conische masten - ALU
Perceel nr.: 2
Het leveren van recht conische masten - ALU
Recht conische masten met arm
Perceel nr.: 3
Het leveren van recht conische masten met arm
Masten met verjonging
Perceel nr.: 4
Het leveren van masten met verjonging
Zebrapadmasten
Perceel nr.: 5
Het leveren van Zebrapadmasten
Diverse masten
Perceel nr.: 6
Het leveren van diverse masten
Masten passieve veiligheid
Perceel nr.: 7
Het leveren van masten passieve veiligheid