470934-2026 - Resultaat
België – Bouwwerkzaamheden – EURO1 - Renovatieproject Europark Fase 1 -
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: EURO1 - Renovatieproject Europark Fase 1 -
Beschrijving: Totaalrenovatie van 2 hoogbouwtorens (365 appartementen)
Interne identificatiecode: PPP0KO-847/6208/WHA/2025/038 -
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: WHA/2025/038 -_1