470939-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten op het gebied van vuilnis en afval – Slibtransport Brabantse Waterschappen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Slibtransport Brabantse Waterschappen
Beschrijving: De opdracht bestaat uit intern transport van ingedikt zuiveringsslib per as (tankwagen), van diverse zuiveringsinstallaties van het waterschap Aa en Maas, Brabantse Delta en De Dommel naar diverse Slibontwateringsinstallaties (Soi’s). Het betreft hier intern transport tussen diverse locaties van het desbetreffende waterschap. Onder transporteren wordt verstaan het gehele integrale traject vanaf het laden van het ingedikte zuiveringsslib bij de Rwzi’s tot aan het lossen van het ingedikte zuiveringsslib bij de Slibontwateringsinstallaties, inclusief alle bijbehorende handelingen.
Interne identificatiecode: 700324
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie beschrijvend document
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Waterschap Aa en Maas
Interne identificatiecode: 700324-1
Belangrijkste classificatie (cpv): 90513700 Diensten voor het vervoeren van slib
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Waterschap Brabantse Delta
Interne identificatiecode: 700324-2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Waterschap De Dommel
Interne identificatiecode: 700324-3