See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: ARC-23-0008 Onderhoud en dringende interventies - Afdeling Regio Centraal, district 1
Beschrijving: De werken omvatten het uitvoeren van reguliere onderhoudstaken en dringende interventies aan en/of vanop de hierna omschreven waterwegen en hun aanhorigheden, volgens de posten van de samenvattende opmeting. Dit betreffen werken met een specifiek waterbouwkundig karakter, alsook alle aanhorigheden van de waterweg die vanop het land bereikbaar zijn zoals jaagpaden, uitwateringsconstructies, trappen, bruggen, … Onder dringende interventies wordt hier verstaan het optreden bij (of ten gevolge van) effectieve of dreigende wateroverlast, door bovenafvoer of stormverschijnselen, bij dijkdoorbraken, ijsgang, en bij calamiteiten allerhande. De inschrijver wordt er nadrukkelijk op gewezen dat de bestellingen gegeven in het kader van onderhavig bijzonder bestek een grote flexibiliteit vereisen op het gebied van aanvangstermijn, uitvoeringstermijn, aard, plaats en omvang van de werken. Elke bestelling of dringende interventie mag pas starten na uitdrukkelijke bestelling ervan door de aanbestedende overheid. Bij de formele opdracht zullen eveneens de aanvangsdatum en de uitvoeringstermijn worden vastgelegd, alsook andere bepalingen betreffende de uitvoering. De bestellingen zijn contractueel bindend. Elke laattijdige aanvang of overschrijding van de uitvoeringstermijn zal overeenkomstig art. 45 AUR bestraft worden. Voorafgaand aan de bestelling zal de opdrachtnemer gevraagd worden een samenvattende opmeting op te maken. Deze vraag tot het opmaken van een samenvattende opmeting geldt NIET als formele opdracht of aanvangsbevel en doet geen verbintenissen vanwege de aanbestedende overheid ontstaan. Bij dringende interventies geldt de eerste oproep als formele opdracht. De leidend ambtenaar zal de telefonisch gegeven bestelling onmiddellijk bekrachtigen per e-mail. Gezien de tijdsdruk moet bij dringende interventies zo snel mogelijk na het geven van de opdracht een samenvattende opmeting worden opgemaakt of moeten minstens de van toepassing zijnde posten worden overeengekomen.
Interne identificatiecode: ARC-23-0008
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45246410 Onderhoud van hoogwaterkeringen, 45240000 Waterbouwwerkzaamheden, 45233141 Wegenonderhoud, 45247100 Bouwwerkzaamheden voor waterwegen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: ARC-23-0008 - 1
Interne identificatiecode: 1