471129-2026 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Administratieve software – Integrale vakapplicatie en klantportaal voor trajectregie & trajectbegeleiding in het domein van schuldhulpverlening en financiële begeleiding
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Integrale vakapplicatie en klantportaal voor trajectregie & trajectbegeleiding in het domein van schuldhulpverlening en financiële begeleiding
Beschrijving: Integrale vakapplicatie en klantportaal voor trajectregie & trajectbegeleiding in het domein van schuldhulpverlening en financiële begeleiding. Levering, implementatie, onderhoud en doorontwikkeling van deze integrale applicatie en klantportaal. 1 levering
Interne identificatiecode: KBL-2026/07/03
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48219300 Administratieve software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1