2. Procedure
Procedure
Titel: Remotely Operated Vehicles
Beschrijving: Het doel van de Aanbesteding is het sluiten van één (1) Raamovereenkomst met één (1) Leverancier. De Raamovereenkomst wordt gesloten op het gebied van levering en onderhoud van Remotely Operated Vehicles (ROV’s). Met deze opdracht beoogt Douane Nederland in ieder geval de volgende doelstellingen te behalen: 1. De levering twee (2) ROV’s die voldoen aan alle gestelde eisen; 2. Het kunnen afnemen van preventief en correctief onderhoud van de ROV‘s voor een periode van zeven (7) jaar vanaf het moment van acceptatie van de levering; 3. Effectiever en efficiënter werken door bredere inzetbaarheid van het duikteam Douane Nederland. 2 ROV's en het periodiek en correctief onderhoud ervan voor een periode van 7 jaar
Interne identificatiecode: IUC24-640
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35512400 Onbemande onderzeeërs
Aanvullende classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Levering en onderhoud Remotely Operated Vehicles (ROV's)
Beschrijving: De opdracht behelst de levering en het onderhoud van Remotely Operated Vehicles voor het duikteam van Douane Nederland. Zie de aanbestedingsstukken voor uitgebreide informatie over de opdracht. 2 ROV's
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Er wordt een raamovereenkomst gesloten met 1 leverancier voor een initiële periode van 24 maanden. Daarna kan de raamovereenkomst tweemaal verlengd worden voor een periode van 1 jaar. Na levering van een ROV kan een nadere overeenkomst worden gesloten voor het periodiek en correctief onderhoud ervan voor een maximale periode van 7 jaar.